Webnode

Odcinki 49 - 58

Augusto poszczela Damiana w nogę.

Wpisy: 1 - 8 z 8

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 57 - piątek, 15.03.2013

Alfonsina jest załamana stanem syna. Gael przybywa do szpitala, by oddać Damianowi krew. Carmina robi Elisie wyrzuty, że przez nią Augusto trafił do więzienia. Nieprzytomny Damian powtarza imię Elisy. Tymczasem przy jego łóżku czuwa Florencia. Córka Augusta odwiedza go w więzieniu.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 56 - czwartek, 14.03.2013

Elisa boi się, że Augusto trafi do więzienia za to, co zrobił Damianowi. Tymczasem ukochany jest bliski śmierci. Edmundo informuje Alfonsinę, że jej syn potrzebuje krwi. Kenia daje Elisie naszyjnik, który należał do jej matki.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 55 - czwartek, 14.03.2013

Kenia szantażuje Ingrid. Postanawia też pomóc matce odzyskać zaufanie Gaela. Ingrid zamierza udawać, że jest chora. Carmina szantażuje Horacia, by wykradł Gabinowi bilety lotnicze. Elisa i Damian stawiają się rankiem przed urzędem stanu cywilnego, aby wziąć ślub.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 54 - środa, 13.03.2013

Lucio prosi Edmunda, by przy okazji przeprowadzenie badań przedmałżeńskich sprawdził, czy Elisa i Damian nie są ze sobą spokrewnieni. Gabino oszukuje Augusta, że przed laty Estefania dała mu swój naszyjnik, by nie powiedział o jej romansie z Rosendem.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 53 - środa, 13.03.2013

Damian mówi Elisie, że nie wierzy w krążące na jej temat plotki. Prosi dziewczynę, by została jego żoną. Kenia smuci się, gdy ojciec Lupe informuje ją, że Gael opuścił miasteczko. Kobieta pyta Carminę, czy mogłaby oddać Augostowi pasek od spodni, którego zapomniał od niej zabrać. Żona mężczyzny wpada we wściekłość. Żąda, by mąż przyznał się, co robił nocą w domu Kenii. Paloma czyni wyrzuty Gaelowi, że się z nią nie pożegnał. Gael tłumaczy, że postanowił nie żegnać się z nikim oraz że potrzebuje oddalić się od Elisy. Życzy Palomie, żeby odnalazła miłość swojego życia. Ona mówi mu, że to on nią jest. Enrique chce wyjechać do stolicy w ślad za Florencią. Begoña ostrzega go, że jeśli to zrobi, nie będzie miał już domu, do którego mógłby wrócić. Damián wyjaśnia Elisie, że nie wierzy w plotki na jej temat, ale nie mógł powstrzymać się od złości, gdy zobaczył ją z Gaelem. Aby udowodnić dziewczynie, że ją kocha, proponuje jej ślub.

Elisa odpowiada, że żadne z ich rodziców się na to nie zgodzi. Damián sugeruje, żeby pobrali się w tajemnicy i postawili ich przed faktem dokonanym. Mówi jej, że będzie na nią czekał o ósmej przed kościołem. Jeśli przyjdzie, to znaczy, że się zgadza. W przeciwnym razie potraktuje to jak odmowę i nie będzie jej więcej nachodził. Kenia mówi ojcu Lupe, że jest córką Ingrid i wyjawia księdzu prawdziwy powód, dla którego jej matka postanowiła odnaleźć syna. Carmina domaga się zwrotu naszyjnika z pereł. Ingrid odmawia. Elisa zjawia się w kościele i mówi Damianowi, że zgadza się zostać jego żoną.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 52 - wtorek, 12.03.2013

Carmina wypytuje Augusta o to, gdzie spędził ubiegłą noc. Augusto wyjaśnia, że dotrzymywał towarzystwa Edmundowi, który potrzebował mu się zwierzyć po tym, jak rozstał się z Begoñą. Carmina pyta Elisę, czy uwierzyła w wymówkę ojca. Elisa odpowiada, że tak i dodaje, że jej ojciec nie jest takim obłudnikiem jak ona. Dolores uważa, że Damián nie zasługuje na kogoś takiego jak Elisa i mówi, że powinien ją zostawić, jeśli nie potrafi odwzajemnić jej uczuć jak należy. Paloma dowiaduje się od Elisy, że Gael przygotowuje się do opuszczenia Ermity na zawsze. Gael wypytuje Gabina o Ingrid. Gabino dochodzi do wniosku, że to on jest synem, którego próbuje odzyskać Ingrid.  Ojciec Lupe jest zmęczony szkalowaniem Elisy przez jego siostrę.

Pyta ją, jak długo jeszcze będzie gnębić córkę Augusta. Alfonsina odpowiada, że nie spocznie dopóki Damián jej nie zostawi. Augusto rozpoznaje naszyjnik Estefanii na szyi Ingrid. Próbuje zerwać go kobiecie. Gabino traci zaufanie do Ingrid po tym, jak upewnia się, że Gael jest jej synem. Ingrid wspomina mu o incydencie z naszyjnikiem. Gabino wyjaśnia, że otrzymał go w zapłacie od kobiety, która powierzyła mu swój sekret. Wmawia jej, że tą kobietą była Estefanía, która próbowała zataić swoją przygodę z Rosendem Arango. Gael nie zgadza się na konfrontację z Damianem. Uważa, że nie zasłużył on na Elisę i dlatego nie będzie mu niczego wyjaśniał. Damián próbuje porozmawiać z Elisą.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 51 - wtorek, 12.03.2013

Alfonsina namawia Begoñę, żeby powiedziała Damianowi, że Elisa błagała Edmunda, aby wmówił jej ojcu, że nadal jest dziewicą. Paolo mówi Carminie, że nie zależy mu na ślubie z Elisą. Carmina zapewnia go, że Augustowi nie uda się zmusić córki do poślubienia mężczyzny, którego nie kocha, oraz że najważniejsze to dać do zrozumienia Damianowi, że się przespali. Ingrid nie chce, żeby Kenia sprzedała Gabinowi tożsamość jej syna i uderza ją w głowę. Elisa szuka Gaela, żeby zapytać go o powód nagłej decyzji o wyjeździe. Damián przyłapuje ich razem i zaczyna wierzyć, że plotki o Elisie nie są wyssane z palca. Gael wyjaśnia mu, że pocałował Elisę na pożegnanie. Elisa uważa, że skoro Damián nie potrafi jej zaufać to będzie lepiej, jeśli już nigdy się nie zobaczą. Ojciec Lupe nalega, żeby Gael wyjaśnił nieporozumienie, którego stał się przyczyną.

Damián uważa, że to zbędne, bo choć bardzo kocha Elisę, nie potrafi jej zaufać. Augusto wyznaje Edmundowi, że ożenił się z Carminą na złość Estefanii, że nigdy jej nie zdradził, ale poznał piękna kobietę, o której nie potrafi przestać rozmyślać. Edmundo namawia go, żeby naprawił swoje błędy, także te dotyczące Elisy i pomyślał o sobie. Kenii udaje się uciec od Gabina. Augusto udziela jej schronienia w swoim domu. Dolores mówi Carminie, żeby przestała dokuczać Elisie. Paolo przyznaje się Damianowi, że nigdy nie dotknął Elisy i do niczego między nimi nie doszło. Damián ostrzega go, że oskarży go o gwałt na nieletniej, jeśli zbliży się choć na krok do Elisy. Ojciec Lupe dowiaduje się od Gaela, że Kenia jest córką Ingrid.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 50 - poniedziałek, 11.03.2013

Augusto zabiera Carminie list. Żona próbuje wmówić mu, że jest on zaadresowany na Elisę. Gael jest rozczarowany po tym, co usłyszał do Kenii. Postanawia opuścić Ermitę bez siostry. Carmina zmusza Paola, żeby mówił, że adresatem jego listu była Elisa. Augusto pokazuje Luciowi list od Paola i żali mu się, że córka sama podsuwa mu powody do złości. Mimo tego, Lucio wierzy w niewinność Elisy. Augusto zamierza rozmówić się z córką.Carmina podpowiada mu, aby najpierw upewnił się, kim był nadawca listu, Damian czy Paolo. Damian mówi ojcu Lupe, że Ingrid zniknęła. Augusto przychodzi z listem do domu Alfonsiny i pokazuje go kobiecie. Ona zmusza Paola, żeby powiedział, czy między nim, a Elisą do czegoś doszło. Paolo oświadcza, że przespał się z Elisą i jest w niej zakochany. Gael rezygnuje z pracy dla Augusta z powodu wyjazdu. Alfonsina przyprowadza Paola do domu Augusta, żeby złożył wyjaśnienia. Mężczyzna próbuje wmówić Augustowi, że przespał się z jego córka, choć ona będzie się tego wypierać. Alfonsina naciska na Augusta, żeby zmusił Elisę do ślubu.

Paolowi nie podoba się, że Alfonsina próbuje go zeswatać z Elisą bez pytania kogokolwiek o zdanie. Alfonsina ignoruje jego skargę, gdyż uważa, że to najlepsze rozwiązanie. Gabino porywa Kenię i trzyma ją w zamknięciu, aby nie zdradziła matki. Augusto zmusza Elisę do ślubu z Paolem. Elisa wyjaśnia ojcu, że nie poślubi człowieka, który wykorzystał nieletnią i zrobił jej dziecko, a teraz się przed nią ukrywa i próbuje wmówić jej, że do czegoś między nimi doszło. Kenia proponuje Gabinowi, że wyjawi mu imię syna Ingrid w zamian za swoją wolność. Alfonsina oznajmia Damianowi, że Paolo wkrótce zostanie mężem Elisy.

 OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 49 - poniedziałek, 11.03.2013

Florencia nie chce odbierać telefonów od Enrique. Gabino przekonuje ją, że będzie lepiej, jeśli się z nim rozmówi. Gael proponuje Kenii, żeby zapomniała o spółce z Elisą i mówi, że ma dla niej ciekawszą ofertę. Gabino wręcza Ingrid naszyjnik, jaki należał do Estefanii. Gael żegna się z ojcem Lupe. Dziękuje mu za wszystko, co dla niego zrobił i oznajmia, że już nigdy nie wróci do Ermity, oraz że on i Kenia rozkręcą własny interes.

Ksiądz ostrzega go, żeby nie popełniał tego samego błędu, co Augusto i nie pogrążał się przez kobietę (Elisę). Augusto ostrzega żonę, że ją zabije, jeśli dowie się, że przyprawia mu rogi. Alfonsina dostrzega uśmiech na twarzy Damiana i jest zaintrygowana, podobnie jak Carmina, która zauważa radość u Elisy. Edmundo zapewnia syna, że nie utrzymywał romansu z Palomą. Enrique pyta go, czy zamierza się rozwieść i uprzedza, że jeśli do tego dojdzie, nie opowie się za żadną ze stron. Ramona policzkuje Palomę, gdy słyszy, że wnuczka była z Gaelem w łóżku. Kenia wyznaje Gaelowi, że są przyrodnim rodzeństwem, a podła i frywolna Ingrid, której zależy tylko na pieniądzach, jest ich wspólną matką. Augusto widzi jak Carmina czyta list od Paola.

Odcinki 49 - 58

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Wstaw nowy komentarz